Listwa przysufitowa styropianowa

listwy przysufitowe styropianowe

Dekoracja okien

Wnętrza w których panuje ład i porządek są normą w dzisiejszych czasach. Do tego dochodzą także zewnętrzne części nieruchomości. Dlatego ważne w takich dekoracjach są gzymsy. Ich zastosowanie doda dużo elegancji ale również nowoczesności.

Obecnie gzyms produkowany jest z użyciem technologii, które sprawiły, że spełniają wiele funkcji. Instalowane na elewacji

Dekoracja okna

posiadają wysoką odporność nawet na drastycznie zmieniające się warunki atmosferyczne na zewnątrz.

Gzymsy produkowane są z wysokiej jakości styropianu, który wytrzyma wiele czynników zewnętrznych. Zainstalowane w mieszkaniach odporne są na wilgoć a także ciepło. Gwarantujemy, że nie ulegną zniszczeniu a ich eksploatacja będzie trwała nawet kilkadziesiąt lat. Wszystkie dekory pokryte są żywicą, która przyczynia się w dużej mierze do tak dużej niepodatności. Na rynku istnieje wiele rodzajów gzymsów. Zaliczamy do nich między innymi gzymsy wokół okienne, pod pach czy balkonowe.

Doskonałe firany i zasłony

Skoro wiemy, w jaki sposób udekorować okna z pomocą gzymsów, musimy wziąć pod uwagę również kwestię, na których kobiety się znają najlepiej a są to firany i zasłony. Najczęściej wybieranymi są oczywiście białe firany i szare zasłony, jednak warto z nimi zaszaleć i na przykład wybrać kolorowe zasłony. W eleganckich wnętrzach są elementami o których nie da się zapomnieć. Chodź coraz częściej wybieramy żaluzje, rolety czy verticale nie możemy jednak pozwolić sobie na brak różnorodnych materiałów.

Gzyms odnowi każde pomieszczenie, dzięki czemu wasze pomieszczenia nabiorą doskonałego wyglądu.

Skontaktuj się z nami

Listwa przysufitowa styropianowa