Listwa przysufitowa styropianowa

listwy przysufitowe styropianowe

Gzymsy styropianowe sufitowe

Niepowtarzalna atmosfera i przytulny klimat wnętrz

Dla wszystkich, którzy jednocześnie chcą dodać swoim pomieszczeniom klasy i stylu, a oprócz tego wpleść dodatkowe, subtelne oświetlenie - polecamy niezawodne gzymsy styropianowe sufitowe. Ich miejsce jest tam, gdzie znajduje się łączenie ściany z sufitem. Można przytwierdzić je albo do sufitu, albo do ściany, w zależności od tego, jakie chcemy uzyskać efekty. Możemy ustawić gzymsy styropianowe sufitowe tak, aby podświetlały nam konkretne miejsce. Wystarczy jedynie umieścić wewnątrz dekoru na polu roboczym specjalną taśmę, na której znajdują się światła LED.

Wykorzystując gzymsy styropianowe sufitowe, zyskujemy niesamowite efekty wizualne. Odporne na wilgoć mogą tworzyć świetną dekorację w kuchni, na przykład nad pułkami albo nowoczesną ozdobę wokół lustra czy wanny w łazience. Możliwości jest nieskończenie wiele. Kolejnym faktem, który sprawia, że gzymsy styropianowe sufitowe można użyć wszędzie i w każdej aranżacji jest możliwość pomalowania ich na dowolną barwę.

Jeśli dostępne wzory nie spełniają naszych oczekiwań, wiele producentów posiada ofertę, w której produkowane są gzymsy na zamówienie. Wtedy przedstawiamy osobiste preferencje i oczekiwany efekt. Taka usługa najczęściej jest darmowa.

Opinie - gzymsy styropianowe sufitowe

Według danych dostępnych w Internecie oraz rozmów ze znajomymi można wymienić kilka zalet gzymsów styropianowych sufitowych:

  • dopełniające źródło światła;
  • ciepła, przytulna atmosfera wnętrza oraz przyjemny klimat w pomieszczeniach;
  • efektowny i stylowy wygląd;
  • zamaskowanie mankamentów na ścianach;
  • ogólna poprawa estetyki w budynkach;
  • łagodne i subtelne światło poprawiające nastrój;
Skontaktuj się z nami

Listwa przysufitowa styropianowa