Listwa przysufitowa styropianowa

listwy przysufitowe styropianowe

Listwy styropianowe podsufitowe

Urządź eleganckie wnętrze w Twoim stylu

Listwy styropianowe podsufitowe wykorzystywane były już w czasach średniowiecznych, by z podwojoną siłą wrócić w czasach renesansu. Potem zostały zapomniane, gdyż pozwolić mogli sobie na nie tylko bogaci ludzie. W tym momencie listwy styropianowe podsufitowe są jedną z najbardziej znanych metod dekoracyjnych. Technologia metod produkcyjnych ruszyła do przodu z taką mocą, że teraz cena dekorów odpowiada portfelom klasy średniej.

A o jakich technologiach mowa? Wcześniej listwy styropianowe podsufitowe były wykonywane z:

  • stiuku,
  • wapnia,
  • gipsu,

Teraz do produkcji listwy styropianowej podsufitowej  i listew przysufitowych wykorzystuje się specjalny styropian powstający metodą ekstrudowaną. Dzięki temu staje się on mocny i trwały, ale nadal zachowuje swoją lekkość i inne cechy.

Jak prezentuje się listwa styropianowa podsufitowa we wnętrzach?

Fenomenem jest to, że listwa styropianowa może być zastosowana w każdym wnętrzu. Posiada właściwości, które nadają jej odporności na wilgoć i różnorakie uszkodzenia. Ponad to jest niebywale piękna. Optycznie powiększa pomieszczenia nadając im elegancji i wytworności. Listwy styropianowe podsufitowe pasują do klasycznych, przestronnych i pałacowych wnętrz jednak można je zaaranżować, pomalować i ozdobić tak aby odnalazły się w towarzystwie każdego ze styli.

Wzorów listew styropianowych podsufitowych jest tak wiele, że bez wątpienia każdy odnajdzie swój ulubiony. Mało tego, produkowane są one także na indywidualne zamówienie więc bez problemu można stworzyć swoją wymarzoną listwę styropianową podsufitową!

Skontaktuj się z nami

Listwa przysufitowa styropianowa