Listwa przysufitowa styropianowa

listwy przysufitowe styropianowe

Listwy sztukateryjne styropianowe

Jeżeli robisz remont w mieszkaniu i nie masz pomysłu na unikatowe wykończenie ścian, postaw na listwy sztukateryjne styropianowe! Nasza firma od lat zajmuje się produkcją listew różnego rodzaju. Wiedziemy prym na polskim rynku pod względem jakości i wytrzymałości listew styropianowych sufitowych. Najważniejszy dla nas jest kontakt z Klientem, dlatego nasi pracownicy stają na wysokości zadania aby pomóc Wam w wyborze listwy sztukateryjnej styropianowej

Nasze listwy sztukateryjne  styropianowe świetnie się spiszą w każdym wnętrzu. NIe tylko w salonie czy pokoju dziecięcym ale również w łazience i kuchni! Dzięki temu, że jest odporna na działanie wilgoci jej instalacja w pomieszczeniach zawilgoconych jest bezpieczna. 

Listwy sztukateryjne styropianowe i ich zalety

Listwy sztukateryjne styropianowe Listwa ta posiada wiele zalet, między innymi jest odporne na zarysowania. Dodatkowo łatwo nadaje się ich kształt. Na rynku jest ich szeroki wybór. Nie tylko pod względem wzorów, kształtów czy wielkości ale także koloru. Nasze listwy sztukateryjne styropianowe możesz przemalować na kolor jaki pragniesz. Należy jedynie użyć specjalnej farby. Idealnie wpasują się w Twoje pomieszczenie i do jego całości estetyki.

Listwy sztukateryjne styropianowe wybierane są nie tylko do domów jednorodzinnych czy mieszkań ale również w przestrzeni hotelowej, biurowej czy rekreacyjnej. 

Jeżeli więc szukasz solidnych i jednocześnie najbardziej naturalnych produktów, zapraszamy do naszej firmy! Gwarantujemy, że wybierzesz listwy sztukateryjne styropianowe idealne właśnie dla Ciebie. W razie pytań zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych konsultantów. 

Skontaktuj się z nami

Listwa przysufitowa styropianowa