Listwa przysufitowa styropianowa

listwy przysufitowe styropianowe

Listwy sztukateryjne styropianowe

Na pomoc nudnym aranżacjom

Do czego służą listwy sztukateryjne styropianowe? Są to elementy należące do dziedziny dekoracyjnej, umieszczane najczęściej przy ścianie lub suficie. Można je wykorzystać na wiele różnych sposobów i wielu odmiennych stylach aranżacyjnych. Chętnie sięgają po nie osoby zajmujące się aranżacją jak i architekci wnętrz. Wysoki poziom wytrzymałości, solidności, piękne efekty stylistyczno-estetyczne i niska cena przyczyniły się do rozpowszechnienia tej metody dekoracyjnej. Listwy sztukateryjne styropianowe są dowodem na to, że najmniejsze szczegóły są w stanie zmienić wnętrza nie do poznania.

Listwy sztukateryjne styropianowe mogą mieć proste kształty i wzory, ale mogą również mieć piękne zdobienia wykonywane ręcznie. Przeważnie właśnie od tego zależy końcowa cena. Im więcej czasu włożonego w wyprodukowanie i udekorowanie tym dekor będzie droższy.

Podstawowe zalety:

  • elegancki wygląd;
  • niska cena;
  • prostota montażowa;

Jak zamontować listwy sztukateryjne styropianowe?

Gdzie pasują listwy sztukateryjne styropianowe?

W Internecie znajduje się szereg poradników jak zamontować listwy sztukateryjne styropianowe oraz inne elementy sztukaterii wewnętrznej. Są to kompleksowe rady, które przeprowadzą wszystkich przez instalację krok po kroku.

Jeśli zaopatrzyliśmy się w masywniejsze lub grubo zdobione listwy sztukateryjne styropianowe, wtedy najbardziej będą one pasowały do pomieszczeń z wysokimi sufitami i dużą ilością przestrzeni. Pozwoli to zoptymalizować wielkość całego wnętrza. Elegancki klimat jaki wprowadzają ozdoby ze styropianu będzie zwracał na siebie uwagę w salonach i korytarzach. Można za pomocą listew sztukateryjnych styropianowych ozdobić lustro lub ramy obrazów.

 

Skontaktuj się z nami

Listwa przysufitowa styropianowa