Listwa przysufitowa styropianowa

listwy przysufitowe styropianowe

Smaczna kuchnia

Kuchnia jest bardzo ważnym pomieszczeniem w każdym domu. Wpływ na to ma fakt, że już nie tylko przygotowuje się w niej jedzenie ale również spotykają się w niej mieszkańcy. Jak widzicie dość ważny jest jej wygląd, dlatego polecamy zastosować w niej listwy dekoracyjne przysufitowe, które unowocześnią każde pomieszczenie w tych kuchnie. Jeżeli Twoja kuchnia jest w stylu skandynawskim nie można w takim wypadku zapomnieć o listwach dekoracyjnych przysufitowych.

W dzisiejszych czasach mamy do czynienia z bielą, która występuje już w każdym pomieszczeniu. Dlatego też wszystkie elementy sztukaterii jak listwy dekoracyjne przysufitowe również występują w białej odsłonie. Dzięki temu, każdy ma duże pole do popisu i może nadać im swój własny kolor. Często zdarza się również tak, że kolor ścian jest biały a listew kolory bądź na odwrót.

Projekt kuchni

Proponujemy Wam projekt kuchni w stylu skandynawskim, dodając szare fronty. Przepiękne wysokie zabudowy sprawią, że kuchnia stanie się nie tylko wyższa optycznie ale pomieści całe wyposażenie mieszkania. Ponadto proponujemy wyspę na środku, która będzie nie tylko miejscem do przyrządzania potraw ale także stołem. W kuchni w stylu skandynawskim powinno się znaleźć wiele się jak najmniej dekoracji. Dlatego jedynym dopuszczalnym są listwy dekoracyjne przysufitowe. Mieszkanie, które je posiada będzie najlepszym wyborem dla naszej aranżacji.

 

 

 

Skontaktuj się z nami

Listwa przysufitowa styropianowa