Listwa przysufitowa styropianowa

listwy przysufitowe styropianowe

Glamour

Styl glamour w salonie

Styl glamour zagościł w polskich dość niedawno jednak każdego roku zyskuje coraz więcej zwolenników. Najczęściej styl ten występuje w salonach. Nie dziwi nas to! Najlepiej wpasują się w niego listwy ozdobne sufitowe styropianowe, które dopełnią całą aranżację. Jak wiecie w stylu glamour ważne są nie tylko dodatki ale również ściany. Dlatego warto pomiędzy ścianą a sufitem zdecydować się na listwy ozdobne sufitowe styropianowe, które pośród błysków stonowanie urozmaicą wnętrze. Chodź nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, sztukateria nie tylko ozdobi pomieszczenie ale również sprawi, że stanie się ono bardzo funkcjonalne. Dzięki temu, że można w niej zainstalować światła LED mogą być głównym oświetleniem w pomieszczeniu.

Listwy ozdobne sufitowe styropianowe to świetny sposób na stworzenie rozmaitych aranżacji w stylu glamour. Gwarantujemy, że każdy pomysł sprawdzi się świetnie. Wiele osób decyduje się na zmianę ich koloru na złoty. W ten sposób uzyska się estetyczny wygląd ścian, prosto z hollywoodzkich apartamentów.

Kolory glamourStyl glamour

W dzisiejszych czasach wyróżniamy wiele rodzajów stylu glamour. Nie zawsze są to białe wnętrza z bogato zdobionymi żyrandolami, lustrami czy meblami. Dziś mamy do czynienia nawet z dość ciemnymi wnętrzami, w których główną role odgrywają ściany. Glamour kocha wszystko to, co się świeci, połyskuje, innymi słowy, delikatnie zbliża do kiczu. Styl glamour często łączy się ze stylem angielskim, tworząc piękną kompozycje.  Złote lub srebrne dodatki są nieodłącznym elementem tego stylu. Pamiętajcie, że nie da się określić kolorów glamour. Czerń i biel tak samo jak złoto róż czy fiolet odzwierciedlą atmosferę stylu.

Pamiętajcie że listwy ozdobne sufitowe styropianowe sprawią wam eleganckie pomieszczenia, od których nie będzie się dało odwrócić wzroku.

Skontaktuj się z nami

Listwa przysufitowa styropianowa