Listwa przysufitowa styropianowa

listwy przysufitowe styropianowe

Styropianowe listwy dekoracyjne

Nadaj charyzmy swojemu wnętrzu

Należysz do ludzi, którzy nie lubią prostoty wykonania i wciąż szukasz cieklistwy dekoracyjne przysufitoweawych rozwiązań by ozdabiać swoje wnętrza? Chcesz odmienić swoje pokoje?

W takim razie świetnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie sztukateria wewnętrzna. Wśród segmentów jej zespołów znajdują się styropianowe listwy dekoracyjne, których możesz użyć do ozdoby wszystkiego, co przyjdzie Ci na myśl. Czy będą to meble, ściany, drzwi, sufit czy inne elementy wyposażenia twojego domu, śmiało możesz zamienić je w dzieła zdobnicze.

Jako producent oferujemy Ci kilka rodzajów styropianowych listew podsufitowe, a są to:

  • sufitowe,
  • listwy dekoracyjne przysufitowe,
  • dekoracyjne.

Dlaczego warto wybrać nasze listwy styropianowe dekoracyjne?

Listwy dekoracyjne przysufitowe to wyrób z ekstrudowanego polistyrenu XPS. Jest to tworzywo wykorzystywane w procesie produkcji naszych produktów ze względu na swą wytrzymałość i niewielką wagę. Dzięki temu nasi klienci mogą wykonać samodzielnie montaż tych elementów, bez zbędnej pomocy fachowca, któremu  musielibyśmy zapłacić nawet kilkaset złotych.

Dzięki temu, pieniądze możesz przeznaczyć na inny cel. Ich instalacja jest banalna, a jak ją wykonać znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce "blog".

Produkcja styropianowych listew dekoracyjnych i ich montaż

Jeśli chcesz wykonać zdobienia w kuchni czy łazience, możesz zrobić to bez najmniejszego niepokoju, że listwy styropianowe odpadną bądź pojawi się na nich pleśń. Ozdoba twojego domu jeszcze nigdy nie była tak łatwa i tak tania. Oferta naszego e-sklepu zawiera:

  • sprzedaż listew styropianowych dekoracyjnych w mierze 200 cm,
  • transport bez dodatkowych opłat
  • wykonanie prywatnych projektów,
  • najniższe ceny na rynku.

Każda ze styropianowych listew dekoracyjnych tworzy niezwykle piękne kompozycje, które nie tylko pięknie ozdobią wnętrze, ale także zabezpieczą te miejsca przed działaniem czynników zewnętrznych.

Skontaktuj się z nami

Listwa przysufitowa styropianowa