Listwa przysufitowa styropianowa

listwy przysufitowe styropianowe

Wnętrze w stylu angielskim

Jak wiemy, wnętrze angielskie składa się z wielu różnych dekoracji, stosowanych na całej powierzchni ścian. Oprócz paneli ściennych czy boazerii mamy do czynienia również z listwami styropianowymi. To prosty sposób na stworzenie angielskich salonów w naszych domach. Gwarantujemy, że jest to prosty sposób na uzyskanie przestrzennych i przede wszystkim modnych aranżacji. Listwy styropianowe to najlepszy sposób na stworzenie przepięknych wnętrz. Styl angielski króluje nie tylko w brytyjskich posiadłościach, ale jest równie chętnie stosowany na terenie całej Europy. W Polsce coraz częściej mamy z nim do czynienia, podobnie jest ze stylem skandynawskim, który jest coraz bardziej rozchwytywany w aranżacjach.

Listwy styropianowe jak wiecie, nadają się do stworzenia na ścianach unikatowych dekoracji, dzięki którym uzyskacie ciekawe kompozycje. Duża różnorodność wzorów, w jakich występują te produkty, sprawiła, że ściany dekorowane są w różnych postaciach. Najczęściej jednak są to symetryczne kolaże, w których wnętrzach coraz częściej montowane są obrazy, zdjęcia, a nawet lustra!  Listwy styropianowe pomogą stworzyć niesamowite kompozycje w wielu stylach.

Panele ścienneboazeria

Zapewne każdy je dobrze zna. Panele ścienne najczęściej w polskich domach ozdabiały korytarze. Ich motywem najczęściej była imitacja drewna bądź po prostu biały plastik. Są świetnym pomysłem dla każdego, kto kochał rustykalne wnętrza. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że są coraz rzadziej wybierane, ponieważ na rynku powstają ich nowoczesne rozwiązania, które są nie tylko łatwiejsze w montażu, ale i cena ich jest mniejsza.

Listwy styropianowe będą stanowiły świetną propozycję jeżeli pragniecie posiadać wnętrza w stylu angielskim. Dobrej jakości dekory urozmaicą każdą przestrzeń.

 

 

Skontaktuj się z nami

Listwa przysufitowa styropianowa