Listwa przysufitowa styropianowa

listwy przysufitowe styropianowe

Wymarzona sypialnia

Sypialnia

Dekoracja ścian

Każda kobieta marzy o przepięknej sypialni, która przypomina te z rodem z francuskich filmów i seriali. Mamy dla was wyjątkową propozycję, dzięki której być może zdecydujesz się na proponowane przez nas produkty. Sypialnia, która wam prezentujemy, posiada pomiędzy ścianą a sufitem styropianowe listwy dekoracyjne. Ich użycie powiększy optycznie każde pomieszczenie, sprawiając wrażenie, że jest ono przestronne i wysokie. Oprócz tego ozdobią sypialnie. Styropianowe listwy dekoracyjne zamontowane w sypialni będą, staną się jej nieodłączną częścią. Idealnie się wpasują w prowansalskie meble, bogato zdobione i przede wszystkim żłobione w drewnie. 

Styropianowe listwy dekoracyjne zostały również zainstalowane na ścianie tuż za dużym łóżkiem. Trzy symetryczne kolaże posiadają w swoich ramkach lustra, które przymocowane są do ściany. Dzięki temu, że ściany są w kolorze seledynowym, doskonale współgrają z białymi meblami. 

Uniwersalność tego produktu sprawia, że listwy można zamontować również w przytulnej kuchni.

Meble

W wymarzonej sypialni znalazły się dwie przepiękne komody ustawione po dwóch stronach łóżka. Położone na nich starodawne lampy urozmaicają całą aranżację. Ponadto na jednej ze ścian znajduje się ogromna również biała rustykalna szafa, której zdobienia są subtelne. Ponadto w sypialni znajduje się fotel wiszący, który podkreśli charakter całego wnętrza. Przyozdobiony jest on dobrze znanymi cotton bolsami, których światło nocą delikatnie rozświetla pomieszczenie. W sypialni stoi również toaletka, która posiada nieco w innym stylu, loftowe, czarne krzesło.

Tak umeblowana sypialnia potrzebuje na ścianach czegoś nieoczywistego. Taką role odegrają styropianowe listwy dekoracyjne. Z ich pomocą można stworzyć wnętrza, o jakich nam się nie śniło.

 

Skontaktuj się z nami

Listwa przysufitowa styropianowa